Akcie

 Okolie penziónu ponúka vela rozličných aktivit

Čierny vrch vypínajúci sa nad obcou Kšinná je súčasťou pohoria Nitrické vrchy predstavujúceho jeden z podcelkov Strážovských vrchov. Na jeho vrchole sa nachádza oplotený drevený kríž s plechovou strieškou, a tiež vrcholová kniha, do ktorej môžu návštevníci pozapisovať svoje dojmy a zážitky z výletu. Z vrcholu sa otvárajú nádherné výhľady do šíreho...

Dokonalé spojenie krásnej prírody, čerstvého vduchu a útulného ubytovania. Presne to je Penzión pri studničke**. Strávte v tomto čarovnom prostredí pár dní a dobite si tak potrebnú energiu.

Po čas mikulášského vikendu pre vás pripravujeme další kotol guláše. Tentokrát ho šéfkuchár nazval Uhorský kotlíkový guláš.

Hoci všetci zápasíme s korona krízou náš penzión je vynikajúce miesto sa vyvetrať v okolitých vrchoch a zároveň si užiť aj dobré jedlo. Ako aj minulý týždeň pre vás pripravujeme guláš a iné...

O viac ako 160 kilometroch turistických chodníkov v krásnom prostredí Strážovských vrchov prepojených do jednej náročnej trasy - okruhu so začiatkom a koncom v Uhrovci. O výzve ich zdolania do 44 hodín. O zážitku, ktorý bežec či diaľkoplaz prežije sám, alebo so svojimi kamarátmi. Nejde o organizované preteky, ani o verejné športové podujatie.